Професорка Ольга Деркачова взяла участь у проведеному Карпатським інститутом аналітики “FrankoLytics” історіософському діалозі “Поетична картина українського світу Тараса Шевченка мовою математики”

Професорка кафедри початкової освіти Ольга Деркачова 8 березня взяла участь у проведеному Карпатським інститутом аналітики “FrankoLytics” історіософському діалозі “Поетична картина українського світу Тараса Шевченка мовою математики”. Контент-аналіз реалізував молодий дослідник, аналітик даних та інформаційних систем FrankoLytics Святослав Білоус під керівництвом професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, експерта зі статистичного аналізу даних FrankoLytics Михайла Осипчука.  Дослідники відстежили, які символи найчастіше зринають на сторінках Кобзаря, класифікували етапи за епохами та географічними змінами у житті Тараса Шевченка.

Серед запрошених гостей були: доктор політичних наук, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Іван Монолатій, декан факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Роман Голод, кандидатка філологічних наук Інна Варварук, доцентка Університету Короля Данила, поетеса, дослідниця та журналістка Христина Кухарук, професор Університету Короля Данила Віталій Надурак. Модерувала захід Ольга Деркачова.