Стейкхолдери ОНП “Професійна освіта”

1. Вовк Мирослава Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, старший науковий співробітник, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.
  2. Мачинська Наталія Ігорівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана франка.
  3. Федірчик Тетяна Дмитрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти, декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
  4. Іванюк Ганна Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Київського університету імені Бориса Грінченка.
  5. Рембеж Марек  доктор габілітований наук гуманістичних (PhD, DSc), професор Сілезького університету у Катовіце (Республіка Польща).