Струк Анна Василівна

доктор педагогічних наук, професор,

професор кафедри початкової освіти

https://orcid.org/0000-0001-6442-8098

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=35796532600

https://www.webofscience.com/wos/author/record/2354369,16428183

e-mail: anna.struk@pnu.edu.ua

 

Персональна інформаціяОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти

У 2010 році закінчила  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за спеціальністю «Початкове навчання» з присвоєнням кваліфікації вчителя початкових класів, вчителя англійської мови і літератури в початкових класах.

У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова), тема дисертаційного дослідження «Формування готовності майбутніх учителів початкових класів до збагачення словника шестирічних учнів народознавчою лексикою».

У 2020 році Струк А.В. присвоєно вчене звання доцента кафедри фахових методик і технологій початкової освіти.

У 2020 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова), 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти», тема дисертаційного дослідження «Теоретичні і методичні засади формування лексико-народознавчої компетентності майбутніх учителів початкової школи».

  1. Доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  2. Член експертної групи «Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти».
  3. Член проектної групи ОНП «Середня освіта» (за предметними спеціальностями) третього освітньо-наукового рівня вищої освіти на здобуття ступеня доктора філософії.
  4. Здійснює керівництво написанням дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії 014 «Середня освіта» (за предметними спеціальностями).
  5. Керівник наукового студентського гуртка «Народознавча майстерня», у якому працює близько 15 студентів, котрі виступають на наукових студентських конференціях у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, беруть участь у міжнародних наукових конференціях та публікуються у вітчизняних та міжнародних виданнях.
  6. Координатор магістерської програми «Подвійні дипломи», який укладений з Краківським Педагогічним Університетом ім. Комісії Національної Освіти (м. Краків, Республіка Польща).
  7. Академнаставник групи студентів (ПО-41) спеціальності 013 «Початкова освіта».
  8. Здійснює керівництво написаннями дипломних робіт на здобуття освітнього рівня магістра та бакалавра за спеціальністю 013 «Початкова освіта».
  9. Залучалася до роботи в комісіях щодо ліцензування і акредитації підготовки фахівців за напрямом «Початкова освіта» у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Дисципліни, які викладає:

«Методика навчання громадянської та історичної освітньої галузі» для студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта»; «Методика навчання української мови для студентів ІІ-ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта»; «Формування лексико-народознавчої компетентності майбутніх учителів початкової школи» для студентів ІV курсу спеціальності «Початкова освіта», з яких розроблено навчально-методичне забезпечення, зокрема навчальний посібник «Формування лексико-народознавчої компетентності майбутніх учителів початкової школи» (2018), «Технології навчання освітньої галузі «Я досліджую світ»» для студентів І курсу магістр спеціальності «Початкова освіта» .

Також мною забезпечуються дисципліни в межах аспірантури «Основи теорії мовної комунікації», «Сучасні концепції мовної освіти в Україні», «Наукові засади формування професійного мовлення майбутніх фахівців у ЗВО», «Технології формування лексико-народознавчої компетентності майбутнього педагога», «Технології формування мовленнєво-комунікативної компетентності майбутнього педагога».

Підвищення кваліфікації:

  1. Пройшла науково-педагогічне стажування з 07 квітня 2018 року по 07 липня 2018 року (Вища Школа Лінгвістична в м. Ченстохові, Республіка Польща) на тему «The innovative Methods and Technologies of Teaching»: Pedagogy/PrimaryEducations (180 годин), про що засвідчує відповідний сертифікат (англійською мовою). Тема доповіді: «Formation the professional competence of the primary school teacher».
  2. Брала участь у міжнародному проєкті Erasmus+Programme KA107 з 07 по 11 травня 2018 р. та провела 8 годин лекцій на тему: «Українська культура» («Ukrainian culture»), «Українські гуцули» (Ukrainian hutsuls), «Писанка – безцінний скарб українського народу» (The pysanka is an invaluable treasure of the Ukrainian people) (іноземною мовою) у Краківському Педагогічному Університеті ім. Комісії Національної Освіти (м. Краків, Республіка Польща).
  3. Брала участь у навчальних тренінгах з підвищення кваліфікації в рамках проєкту програми ЄС Еразмус+ «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP), про що засвідчує відповідний сертифікат.
  4. Брала участь у регіональному тренінгу з 04 по 06 листопада 2019 р. на тему «Додатки Google в освітній діяльності» за підтримки Академії цифрового розвитку, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської області державної адміністрації, Департаменту освіти та науки Івано-Фраківської міської ради спільно з Google Україна (20 годин).
  5. Володіє англійською мовою (реєстраційний номер 118/147 від 12.07.2018 року), про що засвідчує відповідний сертифікат виданий Вищою Школою Лінгвістичною в м. Ченстохові, Республіка Польща.
  6. Успішно пройшла курси «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінги» наданий національним агентством із забезпечення якості вищої освіти через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, про що засвідчує відповідний сертифікат виданий від 19.08.2021 року.
  7. Брала участь у волонтерській діяльності, яка має професійне спрямування, а саме: працювала вчителем початкової школи «Grundschule Lenggries» місто Лінгріс, Німеччина (про що засвідчує відповідний сертифікат); працювала вчителем середньої школи «Staatliche Realschule» місто Бад-Тельц, Німеччина (про що засвідчує відповідний сертифікат) (03.05. – 31.07. 2022 року).
  8. Брала участь у міжнародному проєкті Erasmus+ Programme KA107 з 28/11/2022 по 02/12/2022 та провела 8 годин лекцій на тему: «Освіта в Україні» («Education in Ukraine»), «Вплив української освіти та культури на розвиток особистості» (The influence of Ukrainian education and culture on personality development), «Європейська підтримка освітнього простору України під час війни» (European support of the educational space of Ukraine during the war) (англійською мовою) у Краківському Педагогічному Університеті ім. Комісії Національної Освіти, Інституту дошкільної та початкової освіти (м. Краків, Республіка Польща).
  9. Брала участь у міжнародній програмі наукового стажування «Nobel Laureates: Studying Experience and Professional Achievements for Forming a Successful Personality and Transforming of the World» з 04/11/2022 по 30/12/2022 року в обсязі 180 годин або 6 ECTS кредитів про що засвідчує відповідний сертифікат (англійською мовою).
  10. Брала участь у міжнародній науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» з 08-10 грудня 2022 року в м. Київ (Україна) та м. Краків (Польща) в обсязі 58 годин про що засвідчує відповідний сертифікат.
  11. Учасник проекту Erasmus+Cooperation partnerships in youth (ID: KA220-YOU-56353A27). Тривалість проєкту 2023-2025 рр. (32 місяці).