ДО СКАРБНИЧКИ КАФЕДРИ ‒ МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ

Професорка кафедри початкової освіти ПНУ Лариса Сливка завершила міжнародне наукове стажування «Академічна доброчесність» на базі Вищої Духовної Семінарії (SAC) в Ольтажеві (180 год. (6 кредитів ECTS)), організоване польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC).

Впродовж стажування відбулися відеозустрічі з вітчизняними і міжнародними експертами у сфері академічної доброчесності. З‑поміж них ‒ Олександр Доренський (експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), Томаш Фольтинек (голова Європейської Мережі Академічної Доброчесності), Юлія Главчева  (укладач збірника «Академічна доброчесність: виклики сучасності»), Кшиштоф Гутовскі (експерт з авторського права (Республіка Польща)), Алі Тахмазов (виконавчий директор Plagiat.pl). Опрацьовано навчальні презентації Малгожати Ласковської і Кшиштофа Марцінського (Інститут медіа-освіти та журналістики Університету кардинала Стефана Вишинського у Варшаві), Олександра Осіпова (Університет Східної Фінляндії) та ін. Здійснено самостійне дослідження ‒ підготовлено і захищено наукове есе на тему «Проблема забезпечення імплементації принципів академічної доброчесності в освітньому процесі закладів вищої освіти».