Члени гуртка «Мовні екологи» узяли участь у міжнародній та всеукраїнській наукових конференціях

Науковий гурток «Мовні екологи» (керівник – проф. Г. Білавич, староста – студентка В. Озарко), який діє при кафедрі початкової освіти, постійно долучається до різного роду наукових заходів. Так, студенти 3-го курсу спеціальності “Початкова освіта” В. Озарко, Д. Мельник, О. Ханас, Н. Кітура, О. Невінська узяли участь у міжнародному симпозіумі  (International scientific symposium “Intellektuelles Kapital – die Grundlage für innovative Entwicklung / Intellectual capital is the foundation of innovative development ‘2024”, March, 2024, Karlsruhe, Germany), який відбувся 22 березня 2024 року в м. Карлсруге, ФРН. За результатами участі в цьому науковому зібранні буде опубліковано розділ (“Speech competence as a component of the development of language personality of an educator and a condition for successful education”) у колективній міжнародній монографії.

Також гуртківці (третьокурсниці В. Ільків, Діана-Марія Крайник, Ю. Мамалат, С. Шимків, М. Кондрат, С. Марчук, В. Озарко, Д. Мельник, О. Ханас, Н. Кітура та магістрантки М. Лаврій, М. Пилипів, І. Семенів, Х. Савчук, М. Вовк, Т. Притуляк) стали учасниками Всеукраїнської  науково-практичної конференції “Сучасна українська освіта: виклики, стратегії, технології”, яка відбулася 21–22 березня 2024 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Такий досвід не тільки сприяє вдосконаленню навичок володіння науковим стилем, формує здобувача вищої освіти як дослідника, а й слугує засобом профорієнтаційної роботи, позаяк популяризує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, утверджує його імідж у міжнародному та українському науковому просторі.