ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОКРЕМИХ МАТЕРІАЛІВ ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 2 КУРСУ ОР «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 013 «ПОЧАТКОВА ОСВІТА» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Виробнича (педагогічна) практика, яка тривала з 01 по 26 квітня 2024 року, стала першим досвідом «виробничого» спілкування з учнями початкової школи для студентів 2 курсу ОР «бакалавр» спеціальності 013 «Початкова освіта» денної та заочної форми навчання.  Керівники-методисти кафедри початкової освіти спостерігали як наші юні здобувачки й здобувачі вищої освіти реалізовували свої творчі напрацювання, професійно розвивали й удосконалювали власні педагогічні здібності, практикувалися в організації позакласної виховної роботи з молодшими школярами.

Днями у стінах педагогічного факультету студенти ПО‑21 і ПО‑22 презентували окремі матеріали, які власноруч створили і використали під час організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Факультетський керівник-методист практики Лариса Сливка і завідувач кафедри початкової освіти Руслана Романишин відзначають, що представлені творчі роботи є свідченням неймовірних талантів наших другокурсників, їхнього прагнення до професійного розвитку й удосконалення набутих під час навчання в університеті компетентностей.