Зустрічі з випускниками ліцею № 21 Івано-Франківської міської ради

22 травня 2024 року відбулася зустріч представника Педагогічного факультету Олега Довгого з випускниками ліцею 21.

Випускники були проінформовані про те, що ПНУ це державний навчальний заклад і він є в десятці найкращих ВНЗ України.

У ПНУ є:

– значні наукові досягнення викладацького колективу та студентів університету;

– державні та недержавні місця та стипендії;

– державне грантове фінансування;

– подвійні дипломи;

– спеціальності практично на будь-який смак;

– індивідуальний графік навчання;

– стаціонарне та заочне навчання;

– насичене різноманітними подіями студентське навчання та дозвілля.

Також до уваги потенційних вступників: на сайті ПНУ є детальна інформація та чат-бот для діалогу з відповідальним секретарем приймальної комісії університету.

У кінці Олег Довгий представив освітні програми Педагогічного факультету: початкова освіта; дошкільна освіта; професійна освіта (цифрові технології); соціальна робота та розповів учням про можливості працевлаштування за кожною спеціальністю Педагогічного факультету.

Дякуємо за підтримку зустрічей директорці ліцею Лесюк Олександрі Станіславівні та учителям ліцею.