Професорка кафедри початкової освіти Деркачова Ольга взяла участь в етері ОТБ «Галичина»

27 травня професорка кафедри початкової освіти Деркачова Ольга взяла участь в етері ОТБ «Галичина», присвяченому обласному конкурсу книговидання та чому зараз важливо читати українську книгу під час війни. Серед запрошених гостей також були Ірина Лакіза, начальниця управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА, заступниця співголів ради експертної ради та Микола Сулятицький, редактор видавництва «Писаний камінь». Учасники етеру обговорили особливості книговидавництва та книжного ринку в часі війни, звернули увагу на націєтворчу та консолідуючу роль української книги, також на важливість читання саме українською мовою.