Захист виробничої практики студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 013 “Початкова освіта”

03.10, 07.10, 08.10 відбувся захист виробничої практики студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 013 “Початкова освіта”, проведений доцентом кафедри початкової освіти та освітніх інновацій” Барило С.Б. Студенти показали фрагменти залікових уроків, фото та відео звіти ранкових зустрічей, виховних заходів, розповіли про форми, методи й прийоми власної роботи та педагогічні технології, які вони застосовували під час виробничої практики. Представлені студентами роботи свідчать про те, що в процесі проходження виробничої практики вони проявили належний рівень теоретико-методичної підготовленості до виконання професійних функцій учителя початкових класів.