Літературний квест “Мій Шевченко”

«І вам слава, сині гори,
Кригою окуті!
І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»
            Тарас Шевченко.
210 років з дня народження Тараса Шевченка відзначили студенти 2 курсу спеціальності “Початкова освіта ” Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У межах вивчення дисципліни “Дитяча література та методика навчання літературного читання” разом з професором Тетяною Качак провели літературний квест “Мій Шевченко”. П’ять етапів квесту промайнули, як мить. Команди демонстрували відмінні знання біографії та творчості національного поета, змагалися у грі “Перший мільйон”, декламували й аналізували пейзажну, автобіографічну, патріотичну лірику. Робота з “Дитячим Кобзарем” передбачала формування професійних вмінь і навичок майбутніх учителів методично правильно вибудовувати урок вивчення творів Тараса Шевченка у початковій школі. Студенти практично апробували інтерактивні форми роботи, технології розвитку критичного мислення та онлайн-іструменти, які підвищують ефективність освітнього процесу, мотивують та заохочують здобувачів освіти до вивчення літератури.