ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ЛІЦЕЮ № 13 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

8 березня 2024 р. професор кафедри початкової освіти Марія Оліяр зустрілася з учнями 10 класу ліцею № 13 м. Івано-Франківська. Старшокласники  отримали інформацію про структуру університету, про високі позиції в міжнародних та вітчизняних рейтингах ЗВО. Учні дізналися про підготовку за освітніми програмами рівня бакалавра,  про те, що Прикарпатський університет підтримує тісні зв’язки з багатьма науковими та навчальними закладами світу, реалізує 13 безкоштовних магістерських програм подвійних дипломів з провідними університетами Республіки Польща, підписано більше 80 угод про співпрацю з університетами і організаціями з різних країн світу. Учні з інтересом сприйняли інформацію про те, що в університеті реалізуються грантові проєкти, а також волонтерські проєкти для допомоги Збройним силам України, благодійні акції, про  дозвілля студентів та ін.

Особливу увагу було приділено педагогічним спеціальностям, які забезпечує педагогічний факультет, зокрема  спеціальності «Початкова освіта» та умовам її здобуття.

Висловлюємо вдячність керівництву та педагогам ліцею № 13 за сприяння в організації зустрічі і плідну співпрацю.