Студентки групи ПО-14 взяли участь у літературних читаннях “Єднаємо Україну Шевченковим словом”

Студентки педагогічного факультету групи ПО-14 взяли участь у літературних читаннях “Єднаємо Україну Шевченковим словом”, які відбулись 7.03.2024 року в середмісті на Вічевому Майдані за організації Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи та за сприяння Департаменту культури міської Ради. Бібліотекарка абонементу ЦМБ Марія Зіняк – ведуча заходу разом із бібліотекаркою бібліотеки-філії № 3 Вірою Якимечко, представила Шевченкове слово в своєму читанні. Також працівники взяли участь в організації книжкової виставки, поширенню листівок-запрошень до читань серед перехожих, фотографуванню. Читаючи та слухаючи твори Тараса Григоровича Шевченка – збирали гроші на підтримку ЗСУ. Студентки також читали просто неба свої улблені поезії Тараса Шевченка.