Проведено профорієнтаційну роботу з десятикласниками ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради

Професор кафедри початкової освіти Марія Оліяр зустрілася з десятикласниками ліцею № 24 м. Івано-Франківська з метою інформування про переваги та умови навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, зокрема на педагогічному факультеті. Профорієнтаційною роботою було охоплено 63 старшокласників. Увагу учнів було закцентовано на високих рейтингах університету, особливостях організації освітнього процесу, освітньо-наукових проєктах, можливостях розвитку здібностей, інтересів студентів у позанавчальний час, міжнародному співробітництві та ін.

Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами було наголошено на особливостях здобуття  вищої освіти освітнього рівня «Бакалавр» зі спеціальності «Початкова освіта» та перспективах працевлаштування після закінчення навчання.

На завершення зустрічі професор Марія Оліяр відповіла на запитання учнів.