НАСТАНОВЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ЗЗСО

28 березня 2024 року відбулась настановча нарада з питань організації виробничої практики здобувачів освіти 3 курсу денної форми навчання у закладах освіти м. Івано-Франківська та Івано-Франківської області. Під час наради факультетський керівник виробничої практики Ілійчук Л.В. та керівники-методисти ознайомили здобувачів вищої освіти з метою і завданнями виробничої практики, окреслили основні напрями та види діяльності майбутніх фахівців у закладах освіти, закцентували увагу на особливостях ведення звітної документації й підготовки до захисту результатів виробничої практики, провели інструктаж з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, визначили критерії оцінювання виробничої практики за видами робіт на базі практики та у процесі захисту її результатів.

Виробничу практику здобувачі освіти проходитимуть у Ліцеї №5 Івано-Франківської міської ради, Ліцеї №6 імені Івана Ревчука Івано-Франківської міської ради, Ліцеї №7 Івано-Франківської міської ради, Початковій школі №9 Івано-Франківської міської ради, Ліцеї №11 Івано-Франківської міської ради, Ліцеї №12 Івано-Франківської міської ради, Ліцеї №15 Івано-Франківської міської ради, Ліцеї №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради, Початковій школі №26 Івано-Франківської міської ради, Ліцеї імені В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради, приватній початковій школі «Католицька школа святого Василія Великого», Івано-Франківському приватному ліцеї «ІТ СТЕП СКУЛ», Івано-Франківському приватному закладі ліцеї «Український ліцей Монтессорі», Івано-Франківській приватній гімназії «Крила», Яремчанському ліцеї №1 Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, Поляницькому ліцеї Поляницької сільської ради Івано-Франківської області, Делятинському ліцеї №2 Делятинської селищної ради Івано-Франківської області, Козаківському ліцеї імені Катерини Мандрик-Куйбіди Болехівської міської ради Івано-Франківської області, Долинському ліцеї №7 Долинської міської ради Івано-Франківської області, Кутищенському ліцеї Тлумацької міської ради Івано-Франківської області.

До консультування здобувачів освіти, здійснення методичного супроводу та оцінювання результатів виробничої практики залучені завідувач кафедри початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Романишин Р.Я., доктор педагогічних наук, професор Будник О.Б., доктор педагогічних наук, професор Білавич Г.В., доктор педагогічних наук, професор Оліяр М.П., доктор педагогічних наук, професор Русин Г.В., доктор педагогічних наук, професор Сливка Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент Кіліченко О.І., кандидат педагогічних наук, доцент Ілійчук Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент Копчук-Кашецька М.С., кандидат філологічних наук, доцент Наконечна Л.Б., кандидат педагогічних наук, доцент Максименко Н.Б., кандидат педагогічних наук, доцент Вербещук С.В., а також представник роботодавців Дибовська О.В. – кандидат філологічних наук, вчитель початкових класів, заступник директора Початкової школи імені Софії Русової Івано-Франківської міської ради.