НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ВЕБІНАР «ДИДАКТИЧНІ МОЖЛИВОСТІ КАРТОГРАФІЧНИХ ПОСІБНИКІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ»

19 березня 2024 року студенти 2 і 3 курсів спеціальності 013 Початкова освіта Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника були учасниками вебінару «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів».

Організаторами були: кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кафедра початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, ДНВП «Картографія».

На науково-методичному вебінарі розглядалися такі напрями:

1. Сучасні проблеми реалізації змісту освітніх галузей «Природнича» і «Громадянська та історична» в курсі «Я досліджую світ» у контексті освітніх втрат.
  2. Види та тематика картографічних посібників для початкової школи, їх дидактичний потенціал для формування основ громадянської та природничої компетентності учнів.
  3. Електронний кабінет Е-Картографія, його можливості для офлайн та онлайн-навчання.
  4. Зміст і структура навчального електронного посібника «Я досліджую світ. 1-4 клас», методичні орієнтири його використання.

Спікерами вебінару були Тетяна ВАСЮТІНА – докторка педагогічних наук, професорка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Вікторія ЛЕПЕТЮК – кандидатка географічних наук, завідувачка відділу маркетингу Державного науково-виробничого підприємства «Картографія».

Активну участь в обговоренні взяли: Руслана РОМАНИШИН – докторка педагогічних наук, завідувачка кафедри початкової освіти; Оксана ЦЮНЯК –докторка педагогічних наук, професорка; Оксана КІЛІЧЕНКО – кандидатка педагогічних наук, доцентка; Леся ВИСОЧАН – докторка педагогічних наук, професорка; Світлана ВЕРБЕЩУК – кандидатка педагогічних наук, викладачка кафедри початкової освіти.