Онлайн-зустріч зі студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського

Педагогічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжує організовувати за участю відповідального секретаря приймальної комісії університету зустрічі з потенційними абітурієнтами. Під час таких зустрічей талановита молодь дізнається про умови вступу в університет 2024, про плюси навчання та карʼєру, яку вони можуть побудувати за підтримки університету.

Так, 9 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч зі студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського під час якої відповідальний секретар приймальної комісії Іван Плець та представники від кожної кафедри Педагогічного факультету (кафедри початкової освіти;кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика; кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти; кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи) подали потенційним абітурієнтам основну інформацію.

Від кафедри початкової освіти на зустрічі взяли участь завідувачка кафедри, професорка Руслана РОМАНИШИН, доценти Олег ДОВГИЙ та Лідія ПЛЕТЕНИЦЬКА.

Представники освітньої програми Початкова освіта доповіли, що готують фахівців для розвитку, навчання і виховання  молодших школярів, організації якісного освітнього процесу в початковій школі з урахуванням умов і викликів часу.

Було висвітлено низку переваг професії вчителя початкових класів:

– постійна потреба у вчителях початкових класів в Україні та за кордоном, у державних і приватних закладах;

– одна з найбільш престижних і добре оплачуваних професій;

– психологічно комфортна робота з дітьми молодшого шкільного віку, для яких учитель найвищий авторитет;

– творчий  характер професії;

– тривала відпустка влітку.

Також було повідомлено про перспективи працевлаштування:

– учитель  початкових класів закладу загальної середньої освіти;

– вихователь групи подовженого дня;

– керівник гуртка;

– помічник учителя інклюзивного класу;

– працівник закладу позашкільної освіти;

– працівник інституту післядипломної педагогічної освіти;

– працівник методичної служби;

– працівник приватного закладу освіти.

Представники кожної кафедри Педагогічного факультету розповіли про навчання за їх освітніми програмами.

Сподіваємося, що студенти коледжу зроблять вдалий вибір щодо здобуття повної вищої освіти.