Зустріч з акторами Івано-Франківського драматичного театру імені Івана Франка

На кафедрі початкової освіти було проведено зустріч з Заслуженою артисткою України Ганною БАБИНСЬКОЮ та артисткою драми Іванною СІРКО. На цій зустрічі були присутні завідувачка кафедри, професорка Руслана РОМАНИШИН та заступник декана з наукової та організаційної роботи, професорка Оксана ЦЮНЯК. Метою заходу було обмін досвіду майбутніх вчителів із відомими акторами драматичного театру імені Івана Франка, які є професіоналами своєї справи та знають багато корисної інформації щодо акторської діяльності, яку для себе можуть почерпнути студенти групи ПО-31.
Під час неформального спілкування актори поділилися своїм багаторічним досвідом роботи, розповіли про становлення театрального мистецтва та його основоположників, про рутинне життя закулісся та пригадали своїх перших вчителів. Ця зустріч показала можливість інтеграції вищого навчально закладу та театру, обмін досвідом з професіоналами своєї справи, що допоможе молодому поколінню навчитися та почерпнути багато нового не тільки у стінах університету, а і за його межами.
Дякуємо, професору Петру КОВАЛЮ за організовану зустріч з цікавими людьми!