Проведена лекція в центральній бібліотеці ПНУ зі студенти спеціальності «Початкова освіта»

21 березня студенти 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» педагогічного факультету у рамках вивчення дисципліни «Основи педагогічних досліджень» (викладач ‑ проф.Галина Русин) ознайомились з фондами центральної бібліотеки університету та мали можливість попрацювати у відділі бібліографії.

Працівниця бібліотеки Ольга Богданівна провела для студентів заняття, на якому розповіла про види каталогів та правила підбору літератури. Студенти мали змогу практично закріпити свої нові знання, виконавши завдання за темою. Така робота у відділі бібліографії допоможе студентам надалі в підготовці науково-дослідної роботи, у написанні курсових робіт, підготовці до виступу на студентських конференціях, дасть можливість ґрунтовно опрацьовувати наукову та енциклопедичну літературу.

Організатор – док. пед..наук, професор Галина Русин.