Зустрічі з випускниками ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради

16 травня 2024 року, у рамках проєкту “Університет для учнів”, відповідальний за профорієнтаційну роботу Педагогічного факультету Олег Довгий відвідав ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради та провів профорієнтаційні зустрічі з учнями 11-ого класу під час яких розповідав про переваги навчання та перспективи пов’язані з університетом.

Олег Довгий ознайомив  присутніх зі структурою університету та освітніми програмами, повідомив про величезний потенціал університету та його значний, позитивний вплив на розвиток Івано-Франківського регіону; про високі показники університету у різних рейтингах, у тому числі і деяких міжнародних; про міжнародну та грантову діяльність університету; про значну наявність державних місць в університеті; про різні стипендії найактивнішим студентам; про можливості державного фінансування для успішних контрактників, що є цьогорічною новинкою та представив освітні програми Педагогічного факультету: початкова освіта; дошкільна освіта; професійна освіта (цифрові технології); соціальна робота.

Також Олег Довий розповів учням про цікаве студентське навчання, дозвілля, індивідуальний графік та можливості працевлаштування за кожною спеціальністю Педагогічного факультету.

Зустрічі відбулися у теплій, дружній атмосфері. Учні інтерактивно співпрацювали.

У підсумку учасники зустрічей бажали один одному мирного, щасливого майбутнього.

Дякуємо за підтримку зустрічей заступниці директора з навчально-виховної роботи Нелі Курліщук та учителям ліцею.

Сподіваємося, що учні зроблять вдалий вибір щодо здобуття вищої освіти.