Зустріч з учнями 10-их класів ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради

Представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжують зустрічі зі старшокласниками ліцеїв міста та області, під час яких розповідають талановитій молоді про плюси навчання і карʼєру, яку вони можуть побудувати за підтримки університету.

18 квітня 2024 року відбулася ще одна така зустріч, організована доцентом кафедри початкової освіти Довгим Олегом Ярославовичем з учнями 10-А та 10-Б класів ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради.

Щиро вдячні керівництву ліцею за співпрацю в організації зустрічі.

Під час зустрічі Олег Довгий розповів про величезний науковий та освітній потенціал університету та його значний внесок у розвиток Івано-Франківського регіону; про значні досягнення викладацького колективу університету в різних рейтингах, у тому числі й міжнародних; про міжнародну та грантову діяльність університету; про наявність значної кількості державних місць в університеті; про можливість отримання різних стипендій для найактивніших студентів; про можливості державного грантового фінансування успішних контрактників, що є цьогорічною новинкою; про насичене різноманітними подіями студентське навчання та дозвілля в університеті та, зокрема на Педагогічному факультеті; про можливості поєднання роботи та навчання за індивідуальним графіком відвідування занять. Більш детальну інформацію отримали учні про особливості освітніх програм Педагогічного факультету.

Зустріч завершилася зі взаємними побажаннями щасливого, мирного майбутнього в Україні.