Вітаємо з успішною акредитацією освітньо-наукову програму «Середня освіта (українська мова)»!

Освітньо-наукову програму «Середня освіта (українська мова)» третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти успішно акредитовано на 5 років!

Гарант програми – доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Анна Струк.

Члени робочої групи:

Луцан Надія Іванівна − доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Вербещук Світлана Василівна – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Бойчук Наталя Романівна – аспірант четвертого року навчання спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями).